Uitgestrekte grasvelden, genoeg regen en gematigde temperaturen. Het ideale klimaat om in de buitenlucht kuddes runderen op een diervriendelijke manier hun leven te laten leven. Ons Ierse Rundvlees komt van een inkoop corporatie met 15000 aangesloten boerderijen. Al deze Vleeshouders voldoen aan de eisen welke zijn en worden ontwikkeld door de inkoopcorporatie. Deze eisen zijn hoger dan wat er vanuit de overheid wordt ge eist aan de vleeshouders van het rundvlees. De eisen houden niet op bij het dier en welzijn. Je kunt hierbij zelfs al denken aan de vrachtwagens die er worden gebruikt voor het transport van de producten. Het bedrijf blijft innoveren om het milieu zo min mogelijk te belasten. De vleeshouders worden jaarlijks gecontroleerd in de boeken maar ook op de fysieke werkvloer.
Showing 1–12 of 28 results
Biefstukreepjes Oriëntaals
€6.05 – €20.17Reepjes gesneden van vlees dat geschikt is voor kogelbiefstuk, lange dunne reepjes geschikt voor al uw roerbak gerechten. Let op de korte bereidingstijd. Door gebakken droge reepjes zijn niet smaakvol en kan van uw gerecht dus ook een teleurstelling maken.
Biefstukreepjes Provencaals
€6.05 – €20.17Reepjes gesneden van vlees dat geschikt is voor kogelbiefstuk, lange dunne reepjes geschikt voor al uw roerbak gerechten. Let op de korte bereidingstijd. Door gebakken droge reepjes zijn niet smaakvol en kan van uw gerecht dus ook een teleurstelling maken.
Chateaubriand
€19.98 – €39.96De chateaubriand is gesneden van het middenstuk van de ossenhaas. Het is het neusje van de ‘zalm’ voor de fijnproever.
Diamanthaas
€2.45 – €4.91Diamanthaas is een biefstukje geportioneerd van de jodenhaas (schouder biefstuk). Een vol van smaak en botermals Biefstukje met een stevige maar onvergetelijke bite. De diamanthaas heeft een heerlijke volle rundvlees smaak.
Jodenhaas (schouderbiefstuk)
€4.68 – €7.49Heerlijk malse Ierse Jodenhaas.
Een schitterend stukje vlees wat qua structuur en smaak te vergelijken is met ossenhaas.
Het komt alleen uit de voorkant van het rund in tegenstelling tot de ossenhaas die uit de achterkant van het rund komt.
Kogelbiefstuk
€3.11 – €6.21Kogelbiefstuk gesneden van de kogel van de bovenbil. Een zacht stuk vlees om kogelbiefstuk van te snijden. De kogelbiefstuk wordt op de draad gesneden.